امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییر اندازه در رویت (Scale)
سلام و عرض ادب
سوالی که داشتم این بود که هر زمان در رویت چیزی رو ترسیم میکنم و بعد به اتوکد میبرم ابعاد و اندازه کارم بهم میریزه و همینطور بلعکس وقتی فایل اتوکد رو داخل رویت Import میکنم Scale کار بهم میریزه

لازم به ذکر هست که بنده Unit هردو برنامه رو تنظیم میکنم و با اسکیل های مشابه Import یا Export میگیرم.

آیا این تغییر اندازه و ابعاد برای کار بیین این دو نرم افزار اتفقایی عادی هست ویا راه حل کلیدی وجود داره؟؟!!

ممنون میشم پاسخ بدید،خیلی کارمو داره بهم میزنه!!!

سپاس.
پاسخ
(06-09-2016، 10:44 AM)mixepilm نوشته است: سلام و عرض ادب
سوالی که داشتم این بود که هر زمان در رویت چیزی رو ترسیم میکنم و بعد به اتوکد میبرم ابعاد و اندازه کارم بهم میریزه و همینطور بلعکس وقتی فایل اتوکد رو داخل رویت Import میکنم Scale کار بهم میریزه

لازم به ذکر هست که بنده Unit هردو برنامه رو تنظیم میکنم و با اسکیل های مشابه Import یا Export میگیرم.

آیا این تغییر اندازه و ابعاد برای کار بیین این دو نرم افزار اتفقایی عادی هست ویا راه حل کلیدی وجود داره؟؟!!

سپاس.

سلام
شاید مشکل از مقیاس کارتون در رویت باشه.
پاسخ
(06-09-2016، 10:44 AM)mixepilm نوشته است: سلام و عرض ادب

سپاس.

سلام دوست عزیز ......
وقتی شما یک دیواری به اندازه 2 متر رو با مقیاس 1.100 ترسیم میکنین و بعد خروجی 1.50 اتوکد میگیرین ... انتظار نداشته باشین 2 متر شما توی اتوکد بشه 4 متر ... ولی وقتی پرینت که بگیرین میبینین که دو متری که ترسیم کردین 4 متر پرینت گرفته شده
پاسخ

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نور خورشید.تغییر hesam.tm 1 1,059 05-26-2015، 10:56 AM
آخرین ارسال: NEGARCHITECT
  چگونه متریال دیوار را در Model In Place تغییر دهم؟ sanaz406 3 1,074 04-18-2015، 09:07 AM
آخرین ارسال: parsa
  تغییر مقیاس hatch ARCHIARCH 0 515 01-06-2015، 09:24 AM
آخرین ارسال: ARCHIARCH
  تغییر اندازه برای ترسیمات سه بعدی ali.m 2 903 07-30-2014، 03:19 PM
آخرین ارسال: ali.m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان